HAMZA ABULJOUD

Ben HAMZA ABULJOUD, SMA Tip 1 hastasıyım. Bu hastalık ölümcül bir kas hastalığı, bu hastalığı yenmem için mucizevi bir tedavi bulundu fakat çok pahalı… bu tedaviyi almak için desteğine ihtiyacım var. Lütfen bağışlarınızla bana nefes olur musunuz?

Let’s help Hamza to breathe!
TR11 0020 5000 0968 5226 4000 01
Arzu AKTAŞ
Kuveyttürk katılım bank
‼️Açıklama kısmına “HAMZAYA NEFES OL” yazınız. ‼️

 

 

ENGLİSH
Hamza fights SMA disease, which kills motor abilities such as breathing and walking. Its permanent treatment is gene therapy, which should be performed in USA until the age of 2. However, the cost of the treatment is 2,1 million euro. Hamza has only 3 months left. The money collected to date is €281.000. Time is limited!Please, help Hamza for breathing. Your donation can be a price of a cup of coffee, or even sharing this to make this visible for others.
DEUTSCHE
Hamza bekämpft die SMA-Krankheit, die motorische Fähigkeiten wie atmen und gehen zerstört. Die endgültige Behandlung ist die Gentherapie in den USA, die bis zum Alter von 2 Jahren durchgeführt werden muss. Die Behandlung kostet jedoch 2,1 Millionen Euro. Hamza hat nur noch 3 Monate. Das bisher gesammelte Geld beträgt 281.000 €. Die Zeit ist begrenzt!Bitte helfen Sie Hamza wieder Gesund zu werden. Ihre Spende kann der Preis einer Tasse Kaffee sein. Oder Sie können unterstützen, indem Sie dies teilen und für andere sichtbar machen.

Profili Paylaş

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Hayalin, Hayalimiz...
birkucuknefes.com

Amacımız, SMA hastalığı ile savaşan çocukların seslerini duyurmak, onların bağış topladıkları sayfaları görünür kılmak, ve kendi çevrelerimizden yapılan bağışları tüm takipçilerimizle şeffaf olarak paylaşarak bir farkındalık yaratmaktır.

Bültene kayıt ol

Bizden haberler, kampanyalar, etkinliklerimizden haberdar olmak için posta listemize katılın, güncel haberleri Email adresinize gönderelim.

 
İletişim

Bu web sitesi bütün gücünü SMA hastası çocuklarımızdan almaktadır.
Onların her gülüşü tasarımımıza ilham olmuştur.
Bu sitenin tüm hakları SMA hastası çocuklarımıza aittir.

 

Sevgili Ailelerimiz,

Bildiğiniz üzere SMA hastası çocuklarımız için tamamen gönüllülük esasına göre çalıştığımız projemiz 01.01.2021 tarihinde yürürlüğe giren yasa ile beraber bir süredir belirsizliğini koruyordu. 

Güzel haberlerimiz var,

Valilik izni olan ve bunu belgeleyen ailelerimiz bize ulaştığı taktirde  web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan destek vereceğiz.

info@birkucuknefes.com ve Instagram ( birkucuknefescom) DM üzerinden geri dönüşlerinizi bekliyor olacağız.

Sevgilerimizle..

BirKucukNefes.Com ekibi