KUMSAL DAĞAŞAN

Merhaba kahramanlarım ben Kumsal Ada; 06.03.2020 tarihinde dünyaya gözlerimi açtım. Normal olan hayatım bir anda ailemin hastalığımı öğrenmesiyle kötü günlere dönüştü 4 aylıkken acil servise kaldırılarak tip 1 SMA hastası olduğumu öğrendim. 07.08.2020 tarihinde trakeostomi ameliyatıyla boğazımdan delik açılarak cihaza bağlı kaldım, sesimi kaybettim bu süreçte. Amerikada ki ZOLGENSMA adlı ilaca ihtiyacım var normal yaşamıma sürdürebilmek için benim kahramanım sen olur musun?
Hello my heroes, I Kumsal Ada opened my eyes to the world on 06.03.2020 My normal life turned into bad days when my family suddenly learned about my illness. In the process. I need the drug ZOLGENSMA in America, would you be my hero to live my normal life?

TR44 0001 0023 4061 5069 6650 01
Derya Dağaşan
Ziraat bankası
Açıklama
❗DİJİTAL KART❗

 

Profili Paylaş

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Hayalin, Hayalimiz...
birkucuknefes.com

Amacımız, SMA hastalığı ile savaşan çocukların seslerini duyurmak, onların bağış topladıkları sayfaları görünür kılmak, ve kendi çevrelerimizden yapılan bağışları tüm takipçilerimizle şeffaf olarak paylaşarak bir farkındalık yaratmaktır.

Bültene kayıt ol

Bizden haberler, kampanyalar, etkinliklerimizden haberdar olmak için posta listemize katılın, güncel haberleri Email adresinize gönderelim.

 
İletişim

Bu web sitesi bütün gücünü SMA hastası çocuklarımızdan almaktadır.
Onların her gülüşü tasarımımıza ilham olmuştur.
Bu sitenin tüm hakları SMA hastası çocuklarımıza aittir.

 

Sevgili Ailelerimiz,

Bildiğiniz üzere SMA hastası çocuklarımız için tamamen gönüllülük esasına göre çalıştığımız projemiz 01.01.2021 tarihinde yürürlüğe giren yasa ile beraber bir süredir belirsizliğini koruyordu. 

Güzel haberlerimiz var,

Valilik izni olan ve bunu belgeleyen ailelerimiz bize ulaştığı taktirde  web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan destek vereceğiz.

info@birkucuknefes.com ve Instagram ( birkucuknefescom) DM üzerinden geri dönüşlerinizi bekliyor olacağız.

Sevgilerimizle..

BirKucukNefes.Com ekibi