Sık Sorulan Sorular

Web sitemiz ve Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaştığınız taktirde kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Projemiz tamamen gönüllük esasına göre kurulmuştur. Herhangi bir kazanç sağlama katiyen düşünülemez, teklif dahi edilemez.

Elbette.  Proje ilkelerimiz gereği hastalık ile uğraşan ailelerimizin internet tabanlı ortamlarda zaman kaybetmelerini önlemeyi amaçlıyoruz. Hasta yavrumuz ile ilgili tüm bilgileri bize ulaştırdığınız taktirde size

https://birkucuknefes.com/ “çocuğumuzun ismi” şeklinde url atanacaktır. 

Tüm sayfa güncellemeleriniz ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde yapılacaktır.

Bize ulaştığınız takdirde istediğiniz bilgiler güncellenecektir.

Sertifikalar bağışçılarımıza otomatik olarak oluşturulup paylaşılmaktadır, bağış yaptıysanız bize ulaşarak sertifikanızı isteyiniz.

( tasarım aşamasındadır )

İletişim formumuz protokol şeklinde hazırlanmaktadır.  zaman kaybetmemek adına web sitemiz ve sosyal medya aracılığı ile bize ulaştığınız takdirde sayfanızı oluşturmak için talebinizi işleme alacağız.

Kapasitemiz

Projemiz gönüllülük esasına dayandığı için mevcut durum da aşağıda ki gibi ilerlemekteyiz. gittikçe büyüyen bir aile olduğumuz için hedefimiz tüm platformlarda aktif olmak ve çocuklarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmak.

DOLAP UYGULAMASI 94%
SAHİBİNDEN.COM 28%
INSTAGRAM BİLDİRİMLERİ 86%
KİŞİSEL ÇALIŞMALAR 91%
Hayalin, Hayalimiz...
birkucuknefes.com

Amacımız, SMA hastalığı ile savaşan çocukların seslerini duyurmak, onların bağış topladıkları sayfaları görünür kılmak, ve kendi çevrelerimizden yapılan bağışları tüm takipçilerimizle şeffaf olarak paylaşarak bir farkındalık yaratmaktır.

Bültene kayıt ol

Bizden haberler, kampanyalar, etkinliklerimizden haberdar olmak için posta listemize katılın, güncel haberleri Email adresinize gönderelim.

 
İletişim

Bu web sitesi bütün gücünü SMA hastası çocuklarımızdan almaktadır.
Onların her gülüşü tasarımımıza ilham olmuştur.
Bu sitenin tüm hakları SMA hastası çocuklarımıza aittir.